subota 22.01.2022.
18:29

Vulvsi u strašnoj seriji.

EPA-EFE/Andy Rain

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su u gostima ekipu Brentforda rezultatom 2:1 u 23. kolu Premijer lige.

Sjajni Vulvsi su tako upisali četvrtu pobedu na poslednjih pet mečeva i sada su u igri za plasman u Evropu.

Prvo poluvreme trajalo je preko sat vremena, najpre su se sudarili igrači Brentforda Henri i Jensen i pritom zaradili teže povrede zbog čega su morali da napuste teren. To nije bio jedini prekid, pošto je ubrzo proleteo i dron iznad terena, sudija je bio primoran da privremeno prekine utakmicu.

Nakon toga, Vulvsi su poveli golom Mutinja u 48. minutu, ali se Brentford vratio preko Tonija u 71. minutu.

Gosti su do pobede došli u 78. minutu kada je Ruben Neveš iskoristio asistenciju Mutinja za 1:2.

Adama Traore je postigao pogodak u nadoknadi, ali je on poništen zbog ofsajda.