subota 03.02.2018.
20:56

Počeo je drugi deo sezone u švajcarskoj Super Ligi, a najzaslužniji za pobedu Jang Bojsa bio je srpski fudbaler.

Epa/Peter Klaunzer

Fudbaleri Jang Bojsa slavili su na svom stadionu protiv Sent Galena rezultatom 2:0 (1:0).

Poveli su u 28. minutu, strelac je bio bivši napadač PSŽ Gilje Oro, na asistenciju Sulejmanija.

Nakon samo dva minuta igre u nastavku, bivši fudbaler Herenvena, Ajaksa i Benfike se upisao u listu strelaca, postigao je gol na asistenciju Bertonea.

Do kraja nije bilo promene rezultata, poslednjih 20ak minuta je u redovima Sent Galena na terenu proveo i Danijel Aleksić, koji je tokom januara bio povezivan sa prelaskom u redove Crvene Zvezde, ali bivši fudbaler nije pomogao gostima da dođu do bodova.

Jang Bojs je tako na najbolji način otvorio drugi deo sezone, trijumfom nakon zimske pauze pobegli su Bazelu na pet bodova, uz to da aktuelni šampion ima utakmicu manje.