subota 05.10.2024.
17:29

Šokantan razvoj događaja u Leverkuzenu!

EPA-EFE/FILIP SINGER

Frajburg je uspeo da osvoji sva tri boda na gostovanju Verderu i to golom u finišu susreta. Možemo reći i da su sasvim zasluženo stigli do sva tri boda, pošto su uglavnom bili bolji rival od Verdera.

Jedini gol na ovoj utakmici videli smo u 75. minutu kada je Doan nakon dodavanja Grifoa pogodio za 1:0.

Union Berlin je dočekao Borusiju iz Dortmunda i na kraju je slavio rezultatom 2:1.

Već posle prvih 45 minuta je aktuelni vicešampion Evrope gubio sa 2:0, Vogt iz penala i Vertesen u 45. minutu su bili strelci, a gosti su se vratili u igru u 62. minutu mea kada je Rajerson pogodio za 2:1.

Volfsburg je uspeo da stigne do sva tri boda na gostovanju Bohumu, a već posle prvih 45 minuta su imali ogromnu prednost od 0:2.

Tomas u 21. minutu i 16 minuta kasnije Vind su bili strelci, da bi u drugom poluvremenu Bohum napadao i konačno stigao do smanjenja rezultata u 72. minutu kada je Boadu pogodio na asistenciju Brošinskog.

Ipak, penal za Volfsburg u 88. minutu, Vind je šutirao, odbila mu se lopta i pogodio je za konačnih 1:3.

Veliko iznenađenje u utakmici Leverkuzena i Kila.

Domaći su igrali sjajno, onako kako se i očekivalo u prvih 45 minuta, a već posle 8 minuta smo videli dva gola u mreži gostiju.

Bonifejs u 4. minutu i 4 minuta kasnije Hofman su bili strelci za domaćina, da bi u 26. minutu Bonifejs pogodio još jednom, ali je njegov gol poništen zbog ofsajda.

Mnogi su očekivali da "farmaceuti" napune do vrha mrežu Kila, ali se desilo suprotno.

Gosti su stigli do gola nade u 5. minutu nadoknade prvog poluvremena kada je Gešvil pogodio za 2:1

Već u 69. minutu penal za  goste, Arp je uspeo da ga iskoristi za konačnih 2:2

Leverkuzen - Holštajn Kil 2:2
Bohum - Volfsburg 1:3
Verder - Frajburg 0:1
Union Berlin - Borusija Dortmund 2:1