"Švabe" videle Barsu, istorijski momenat za novog napadača!

subota 31.07.2021.
21:39

Odličan posao je odradio i očigledno da će Kuman imati poverenja u njega.

EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Ekipa Ronalda Kumana uspela je da savlada Štutgart danas na gostovanju na "Mercedes Benc areni" rezultatom 0:3 (0:2).

Barselona je povela u 21. minutu, tada je Frenki De Jong poslao loptu u kazneni prostor, tamo je bio Memfis Depaj koji je primio loptu, prevario protivnika i odličnim šutem matirao golmana Štutgarta za 0:1

Samo 15 minuta kasnije, odlična rola Antoana Grizmana po levoj strani, ušao je u kazneni prostor,uposlio Demira Jusufa kojem je ovo istorijski momenat, postigao je svoj prvi gol u dresu Barselone.

Kao što već znate, radi se o 18-godišnjem napadaču koji bi mogao da dobije šansu u novoj sezoni Barselone. Zanimljivo i da je dobio danas svih 90 minuta.

Ponovo je Grizman kod gola odigrao bitnu ulogu, igrao se 73. minut kada je sve bilo rešeno, uspeo je da proigra Rikija Puđa koji pogađa od stative za konačnih 0:3