Sve je izvesniji odgovor na pitanje da li će Mesi igrati na Mundijalu?
"Osećam ljubav naroda, uživam igrajući za Argentinu".

Povezane vesti
Lionel Mesi je sa tri gola i dve asistencije briljirao rano jutros po našem vremenu protiv Bolivije i bio najzaslužniji za pobedu Argentine rezultatom 6:0 u južnoameričkim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.
Na krilima Mesija aktuelni šampioni planete su odigrali sjajan meč, upisali sedmi trijumf u kvalifikacijama i nalaze se na prvom mestu sa 22 boda. Nema nikakve dileme da će oni braniti titulu na Mundijalu u SAD-u, Meksiku i Kanadi.
"Uživam, veoma sam srećan. Bez obzira na godine osećam se kao dete. Veoma sam komforan sa ovim timom. Sve dok se osećam dobro i nastavim da pružam ovakve partije, nastaviću da uživam", rekao je Mesi.
Odavno se u medijima priča o tome kada će Mesi završiti reprezentativnu karijeru, ali sve ide ka tome da će on igrati Svetsko prvenstvo, iako sada ima 37 godina.
"Nemam određen datum, samo želim da uživam u ovome. Pokreće me više nego ikada igranje za Argentinu. Osećam ljubav naroda. Uživam znajući da mi svaki meč može biti poslednji", zaključio je Mesi.
0 Komentara