Sve manje šansi za Legiju, ali ako prođe, on neće moći da igra protiv Zvezde! Na ''Marakani'' ga odlično znaju

utorak 31.07.2018.
21:30

Odigrano je i prvo poluvreme revanš meča između Spartaka iz Trnave i varšavske Legije i sada je još izvesnije ko će biti naredni Zvezdin rival u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Epa/Bartlomiej Zborowski

Iako je Legija važila za favorita u ovom dvomeču, Spartak je prvi meč kao gost dobio sa 2:0, a večeras je tu prednost održao posle prvog poluvremena koje je završeno bez golova.

Dodatni problem za Legiju je i to što će u nastavku igrati sa fudbalerom manje na terenu, jer je zbog dva žuta kartona isključen bivši fudbaler Crvene zvezde Marko Vešović.

Prvi put je opomenut u 25. minutu, da bi dvanaest minuta kasnije još jednom oštro startovao i za sudiju nije bilo nikakve dileme - drugi žuti, odnosno crveni karton za Vešovića, koga tako nećemo gledati makar u prvoj utakmici trećeg kola, ukolio Legija nekako uspe da prođe dalje.

Za razliku od prethodne utakmice, večeras je u sastavu Legije od prvog minuta i Miroslav Radović, ali poljskom velikanu ni to za sada ne pomaže...