Sve ste videli u fudbalu? Ovo sigurno niste!
Englezi prešli sve granice.

Povezane vesti
Pripreme - Čelsi bolji od ''farmaceuta'', Interov preokret sa igračem manje...
Užasna vest za Totenhem, Medison već završio sezonu
Parti na sudu zbog optužbi za silovanje, Viljareal rešio da se "kocka"
Festival fudbala na "Enfildu", Liverpul i u drugom meču nadigrao Bilbao, Ekitike leti, ali Gakpo razbija!
Ekipa engleskog niželigaša Gizlija savladala je Vorington Taun sa 1:0 u finalu FA Trofeja, kupa u kojem učestvuju amaterski klubovi širom zemlje.
Naravno, ovo ne bi bila nikakva vest sama po sebe, ali se navijač šampiona Gizliija "potrudio" da čitav svet sazna da je njegovim tim podigao trofej.
Naime, navijač Gizlija urinirao je u flašicu, ušao u teren i zamenio je sa onom iz koje je pio golman protivnika Toni Tomspon. Čuvar mreće Voringtona primetio je šta se desilo i krenuo u žustru raspravu sa navijačem, uzeo flašicu i isprskao "huligana".
Sudija je bio primoran da Tompsonu pokaže crveni karton i put u svlačionicu, ali golmanu uopšte nije bilo žao.
Ubrzo je stiglo izvinjenje čelnika Gizlija, ali je za to bilo prekasno. Sramni video obilazi svet.
0 Komentara