20:50

Neverovatni su!

Fenerbahce
Fenerbahce

Pobeda Fenerbahčea u okviru 9. kola turskog šampionata, savladali su Hatajspor sa 4:2 i tako su održali maksimalan učinak, sada imaju neverovatnih 27 bodova!

Poveo je Fenerbahče u 7. minutu utakmice, videli smo na delu majstoriju Dušana Tadića koji je poslao precizno odmeren centaršut, Šimanski je bio na pravom mestu i pogodio je za 1:0.

Naravno, domaći su nastavili sa napadima, već u 15. minutu bilo je 2:0 kada je Osaji-Samjuel pogodio, da bi Edin Džeko pogodio za velikih 3:0 u 39. minutu utakmice.

Gosti su smanjili preko Gulama u 55. minutu, ali je Kaveči ugasio sve nade gostiju da mogu do nekog šokantnog rezultata.

Ipak, uspeli su da stignu do još jednog gola, preko Abida u 4. minutu nadoknade.