Ter Štegen se obratio navijačima: "Danas je za mene težak dan..."
Nemački golman će propustiti početak sezone.

Povezane vesti
Iskusni golman Barselone Mark-Andre ter Štegen, koji se tek u finišu prošle sezone vratio na teren nakon povrede, potvrdio je da ga čeka nova višemesečna pauza jer je u dogovoru sa medicinskim timom prvaka Španije procenio da je operacija leđa najbolje rešenje.
Nemački čuvar mreže je bio na izlaznim vratima Barselone, ali je on spekulacija o odlasku najavio da želi da se bori za minute u timu Hansija Flika.
Ipak, bolovi i problemi u leđima onemogućiće ga da se bori za minute u žestokoj konkurenciju u Barseloni pošto ga očekuje operacija i tri meseca pauze.
"Dragi navijači,
S ponosom nosim boje i dres FK Barselone, bilo na terenu ili van njega, kako u trenucima uspeha, tako i u teškim vremenima. Danas je za mene lično težak dan.
Fizički i atletski, osećam se u veoma dobroj formi, iako nažalost nisam oslobođen bola. Nakon intenzivnih razgovora sa medicinskim timom Barselone i spoljnim stručnjacima, najbrži i najsigurniji način za moj potpuni oporavak je operacija leđa.
Nakon moje poslednje operacije leđa, vratio sam se na teren posle 66 dana — skoro dva meseca; ovog puta, lekari smatraju da će biti potrebno oko tri meseca kao mera predostrožnosti, kako bi se izbegli bilo kakvi rizici.
Emotivno, veoma me boli što u ovom periodu ne mogu da podržim tim. Srećom, rehabilitacija je izvodljiva i put ka oporavku je jasan.
Obaveštavaću vas o mom oporavku i iskreno želim da se zahvalim svima vama, dragi Culers, što ste uvek uz mene.
Ne brinite — vratiću se", napisao je Ter Štegen, golman koji je već 12. godinu član katalonskog kluba sa kojim je ugovorom vezan na još tri sezone.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara