Težak blam Ter Štegena

Autor: Boban Filipović
nedelja 29.05.2016.
21:05

Katastrofalno loša intervencija golmana Barselone direktno je uticala na ishod prijateljske utakmici između Nemačke i Slovačke odigrane večeras u Augzburgu u sklopu priprema za predstojeće EP.

Beta/AP Photo/Petr David Josek

Mark-Andre Ter Štegen je ušao u igru u početkom drugog poluvremena umesto Bernda Lenoa pri vođstvu Slovaka rezultatom 2:1, a nakon pet-šest minuta provedenih među stativama svojim teškim kiksom je bukvalno poklonio rivalu još jedan gol.

Pogledajte u prilogu kako mu je lopta prošla i kroz ruke i kroz noge nakon ne tako dobrog volej udarca Juraja Kucke.

Slovačka je priredila veliko iznenađenje i savladala aktuelnog šampiona sveta rezultatom 3:1 u prijateljskom odmeravanju snaga u Augzburgu.