četvrtak 22.02.2024.
22:29

Trebalo bi da se vrati za revanš protiv Atletika.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Napadač Intera Markus Tiram povredio je mišić desne butine tokom prve utakmice osmine finala Lige šampiona protiv Atletika iz Madrida u utorak uveče, saopštio je danas italijanski klub.

Tiram se povredio neposredno pred kraj prvog poluvremena utakmice protiv Atletiko Madrida koji je Inter dobio sa 1:0. Francuza je na početku drugog poluvremena zamenio Marko Arnautović i u 79. minutu postigao jedini gol na tom meču.

Inter je naveo da će francuski napadač ponovo biti pregledan u narednim danima, ne navodeći koliko će biti odsutan.

Prema pisanju italijanske štampe, Tiram bi mogao da odsustvuje dve nedelje sa terena, ali bi trebalo da se vrati za revanš protiv Atletika, 13. marta.

Tiram, koji je ove sezone upisao deset golova i devet asistencija u Seriji A, mogao bi da propusti utakmice protiv Lećea, Atalante i Đenove u domaćem šampionatu.

Inter je prvi na tabeli Serije A sa devet bodova više od Juventusa i 11 više od trećeplasiranog Milana. Ima i meč manje od najvećih rivala.