20:20

Sjajan početak Liverpula u novoj sezoni.

EPA-EFE/Szilard Koszticsak

Prvi meč i prva pobeda Liverpula u novoj sezoni.

Danas je ekipa Jirgena Klopa slavila sa 0:3 protiv Noriča, bili su fudbaleri sa Enfilda i više nego ubedljivi u svom prvom meču.

Osećala se sigurnost u svim delovima terena, Van Dajk je zaigrao prvu zvaničnu utakmicu od povratka na teren, a u napadu su odlični bili Žota, Mane i Salah.

Upravo je Salah bio najagilniji u prvih 45 minuta, a upravo je bio zaslužan za prvi gol na utakmici. Arnold je centrirao sa desne strane, Salah je samo dodao do Žote kojem nije bilo teško da postigne gol za 0:1.

Na naredni gol smo čekali do 65. minuta. Mane je pokušavao da se namesti na udarac, nije to dobro učinio, ali na njegovu sreću, lopta odlazi kod Salaha koji šalje upotrebljiv pas za Firmina, a Brazilac ne greši za 0:2.

Ako je neko zaslužio gol danas, onda je to Salah.

Egipatski fudbaler je primio loptu nakon kornera, namestio se na levu nogu i pogodio za 3:0

Do kraja bez mnogo uzbuđenja, gosti odnose sva tri boda na Enfild.