To je taj tandem Osimen-Kvarackelija, Napoli preživeo meč sa Kaljarijem!

subota 16.12.2023.
20:35

Pobeda Napolija, teže nego što se očekivalo.

Nova pobeda Napolija, sasvim zaslužena jer je ekipa podno Vezuva uspela da savlada Kaljari rezultatom 2:1 (0:0).

Prvo poluvreme nije bilo na najvišem nivou, i jedni i drugi su bili prilično grupi, Napoli nije uspevao da stigne do gola iako je bio za nijansu bolji rival.

Čak 77% su imali loptu u svom posedu u prvom delu igre i nisu uspeli da stignu do gola, nastavili su u istom tempu u nastavku utakmice i uspeli da pobede na jedvite jade.

Od 69. do 75. minuta su viđeni svi golovi na današnjem meču.

Prvi je delo Viktora Osimena, dočekao je fantastičan centaršut sa leve strane koji je uputio Rui,i glavom savladao do tada nesavladivog Skufea.

Gostima je trebalo tri minuta da izjednače, Luvumbo je sve uradio kako treba po levoj strani, uputio odličan i oštar centaršut, na pravom mestu Pavoleti za 1:1.

I onda taj 75. minut, Viktor Osimen se igrao loptom u protivničkom kaznenom prostoru, onda se izborio da uputi loptu na drugu stativu gde je bio Kvarackelija koji pogađa za pobedu svog tima.