Todibo pocrveneo posle devet sekundi, novi poraz Nice, Marsej posustaje

nedelja 18.09.2022.
16:55

Uzbuljivo popodne u Francuskoj.

2022 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Fudbaleri Olimpik Marseja remizirali su sa Renom rezultatom 1:1, dok je Nica poražena od Anžea u osmom kolu Lige 1.

Nakon gostovanja Partizanu u Beogradu, Nica je ugostila Anže, ali je već od početka krenulo košmarno, jer je Žan-Kler Todibo zaradio direktan crveni karton posle samo devet sekundi!

Francuz se loše postavio, gosti su odmah krenuli u napad sa centra, a Todibo je potom sa leđa povukao protivnika i zaradio direktno isključenje.

Anže je brojčanu prednost iskoristio u 43. minutu, kada je Bentaleb pogodio za 0:1.

Utakmica je ponovo postala uzbudljiva kada je Bufal u 62. minutu isključen zbog drugog žutog kartona, pa su timovi igrali sa desetoricom.

Nica ipak nije uspela da dođe ni do boda, pa je tako upisala čak četvrti poraz ove sezone i sada je tek 13. sa osam bodova.

Marsej je ugostio Ren što je bila još jedna zanimljiva utakmica koju je obeležio Meteo Genduzi.

On je najpre u 25. minutu postigao autogol, ali je u 52. iskoristio asistenciju Veretua i izjednačio na 1:1.

Do kraja nije bilo promene rezultata, pa PSŽ večeras ima prililiku da se pobedom nad Lionom osami na vrhu tabele.