Toni se vratio i "zatvorio krug", Brentford konačno pobedio!

20:31

Veliki povratak "kockara".

twitter
twitter

Fudbaleri Brentforda savladali su Notingem Forest sa 3:2 u meču 21. kola engleske Premijer lige.

Utakmicu je obeležio povrtak napadača "osica" Ajvana Tonija, koji se vratio na teren posle osam meseci, nakon što je suspendovan zbog kršenja pravila o klađenju, i odmah postigao pogodak.

Loše je počelo za domaćina danas. Poveli su "šumari" već u trećem minutu prelepim golom Danila.

Veliki momenat dogodio se u 19. minutu kada je Toni pokazao koliki je majstor i iz slobodnog udarca postigaopovratnički pogodak za Brentford. Sudbina ili ne, tek Toni je poslednji gol pre suspenzije postigao upravo protiv Foresta iz "slobodnjaka".

Brentford je došao do potpunog preokreta na isteku časa igre. Jansen je sjajno izveo korener, a štoper Ben Mi razgalio domaće navijače.

Kratko je trajalo vođstvo Brentforda. Forest je uzvratio posle samo pet minuta, gol za izjednačenje postigao je napadač sa Novog Zelanda Kris Vud.

Ipak, pobedu domaćinu za prekid niza od pet uzastopnih prvenstvenih poraza doneo je francuski napadač Nil Mopejfenomenalnim golom iz 68. minuta.