Tores spasio Barsu sa kreča, "policajci" šokirali Dortmund, Šerif pronašao novu "žrtvu"!

20:45

U terminu od 18.45 večeras su odigrane četiri utakmice druge runde Lige Evrope.

EPA-EFE/Alberto Estevez

Fudbaleri Barselone remizirali su sa Napolijem 1:1 na Nou Kampu.

Domaćin je nešto bolje otvorio meč i preuzeo terensku inicijativu, propustio i izglednu priliku, ali su Italijani bili ti koji su poveli u 29. minutu kada je mrežu zatresao Pjotr Zjelinski.

Ipak, uspela je Ćavijeva četa da stigne do izjednačenja, posle dosuđenog penala za Barselonu zbog igranja rukom, precizan sa bele tačke bio je Feran Tores u 59. minutu.

U Sankt Peterburgu videli smo pravu goleadu gde je Betis pobedio domaćina Zenit sa 3:2.

Španci su već posle 18 minuta stekli dva gola prednosti golovima Rodrigeza i Vilijana Žozea, da bi Zenit u razmaku od svega tri minuta izjednačio zahvaljujući Dzjubi i Malkomu.

Novo vođstvo Betisu doneo je Gvardado u 41. minutu, što je na kraju bio i konačan ishod meča.

Rendžers je napravio veliko iznenađenje pošto je u Dortmundu savladao Borusiju rezultatom 4:2.

Posle prvih 45 minuta, Škoti su imali dva gola prednosti zahvaljujući golovima Tavernijea u 38. i Morelosa tri minuta kasnije.

Lundstram je u 49. minutu postigao lep pogodak, a dva minuta kasnije zaostatak "milionera" smanjio je Belingem. Zagadu je u 54. minutu postigao autogol, a konačan rezultat postavio je Gerero u 82. minutu veoma efektnim pogotkom.

Iznenađenje je napravio i Šerif koji je u Moldaviji savladao Bragu rezultatom 2:0.

Prvo je pogodio Til u 43. minutu sa penala, a još veću prednost Moldavcima dao je Traore u 83. minutu susreta.

Revanš mečevi na programu su za sedam dana.