ponedeljak 20.02.2023.
22:42

Nerešeno u Torinu.

EPA-EFE/Alessandro Di Marco

Fudbaleri Torina i Kremonezea odigrali su 2:2 i tako zatvorili 23. kolo Serije A. Fudbalere Torina sledeće kolo očekuje veliki gradski ,,derbidella Mole" sa Juventusom.

Domaći su poveli u 41. minutu posle dosuđenog penala, zbog prekršaja Sanabria je poslao loptu u donji levi ugao.

Vanja Milinković-Savić nije imao mnogo posle tokom prvog dela meča, međutim gosti su iskoristili prvu veliku šansu.

Potpuno bezopasni Kremoneze postigao je pogodak u 54. minutu. Tsađua je postigao gol, šuti je po desnoj strani, ali Vanja nije uspeo da skine ovu loptu i sačuva mrežu.

Posle pet minuta, Pikel je primio precizan pas i poslao loptu ka golu ,,bikova", ali je Vanja to pročitao i uspešno intervenisao.

Nije tu bio kraj za Kremoneze. Valeri je postigao gol posle jakog šuta, bilo je ovo neodbranjivo za Vanju.

Nastavila se goleada u Torinu. ,,Bikove" je poraza spasio Singo, dobio je loptu na nekih desetak metara od gola i poslao loptu u mrežu.