Torino na bod od dna, Udineze slavio u gostima

subota 12.12.2020.
20:00

Čak pet golova viđeno je ovog popodneva u Torinu.

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Fudbaleri Torina poraženi su na svom terenu od Udinezea 3:2 u uzbudljivom meču 11. kola Serije A.

Vodeći gol za goste iz Udina postigao je Argentinac Ignasio u 24. minutu na asistenciju Đerara Delofeua.

Pas kroz razređenu odbranu "bikova" argentinski napadač je lako rešio ispred nemoćnog Salvatorea Sirigua.

Trener domaćih je već na početku drugog poluvremena rešio da trostrukom izmenom razmrda ekipu, a među rezervistima je u igru ušao i Saša Lukić.

Posle samo desetak minuta igre u nastavku gosti su udvostručili prednost kada je Rodrigo De Paul sjajno poklopio loptu nakon asistencije Pereire u 54. minutu.

Delovalo je da je Torino na ivici provalije, a onda je usledilo munjevitih dva minuta u kojem su stigli d izjednačenja.

Najpre je Andrea Beloti postigao gol u 67. minutu na asistenciju Bonacolija, da bi se nakon samo minut i sam italijanski napadač upisao u strelce, a ovaj gol možete pogledati OVDE.

Već u narednom minutu gosti su odgovorili golom pošto je Ilija Nestorovski na asistenciju Pereire rutinski pogodio "malu mrežu".

Ovim porazom Torino je došao na samo bod viška od poslednjeplasiranog Krotonea, dok se Udineze sa trećom pobedom u nizu učvrstio na sredini tabele.