subota 23.04.2022.
16:58

Srbin obeležio susret u Pijemontu.

EPA-EFE/Alessandro Di Marco

Reprezenativac Srbije Saša Lukić danas je odigrao sjajan meč u pobedi Torina protiv Specije kod kuće sa 2:1.

Nekadašnji vezista Partizana postigao je oba gola u trijumfu svog tima, a sve je počelo već u četvrtom minutu kada je sa penala savladao Provedela.

Odličnu partiju i u drugom poluvremenu krunisao je odmerenim udarcem u 69. minutu kada je i duplirao prednost "bikova".

Meč je obeležio i povratak na gol drugog reprezentativca Srbije, Vanja Milinković Savić je imao nekoliko zapaženih odbrana, ali penal Menaja u poslednjim trenucima meča nije uspeo da ukroti.

Atalanta je rutinski slavila protiv Venecije u gostima sa 3:1.

Domaćin je umalo izdržao poluvreme, ali je Mario Pašalić pogodio u 44. minutu i doveo svoj tim u vođstvo.

"Boginja" je u nastavku igre postigla još dva gola, prvi u 47. kada se u strelce upisao Duvan Zapata, a drugi u 63. minutu zahvaljujući Luisu Murijelu.

Utešni pogodak Venecije delo je Domena Črnigoja u 81. minutu susreta.