subota 26.08.2023.
15:30

Sigurna partija kluba iz prestonice.

EPA-EFE/ANDY RAIN

Fudbaleri Totenhema savladali su Bornmut u gostima sa 2:0 u meču trećeg kola engleske Premijer lige.

"Pevci" su još uvek neporaženi, a ekipa koju sa klupe predvodi novi menadžer Ange Postekoglu posle trijumfa protiv Mančester juanjteda od 2:0, slavila je i na gostovanju Bornmutu identičnim rezultatom.

Poveli su gosti na stadionu "Vitaliti" u 17. minutu kada je mladi veznjak Sar sjanim dodavanjem iza leđa odbrane domaćih pronašao Džejmsa Medisona, a nova akvizicija Totenhema pogododila mrežu Bornmuta.

Pitanje pobednika rešeno je u 63. minutu. Levi bek Udogi i Son su odigrali dupli pas po levoj strani, usledio je centaršut u sredinu, a na praovm mestu našao se Dejan Kuluševski i postigao drugi gol za "pevce" danas.