Tri remija - Vest Hem ispustio pobedu, Medison nastavio niz, "nula" Vulvsa i Barnlija

Autor: Milovan Longinov
sreda 01.12.2021.
22:37

Neočekivani rezultati...

U prva tri večerašnja meča Premijer lige, videli smo tri remija - Sautempton - Lester 2:2, Vest Hem - Brajton 1:1 i Vulverhempton - Barnli 0:0.

Goleadu smo videli u Sautemptonu, čak četiri gola.

Već u trećem minutu Bednarek je pogodio za 1:0, ali je Džoni Evans u 22. izjednačio na 2:2. Če Adams je u 34. iskoristio asistenciju Redmonda za 2:1, ai opet samo na kratko, Medison je nastavio golgeterski niz i u 49. minutu pogodio za 2:2.

Vest Hem je nastavio loš niz, nakon dva poraza, večeras nije uspeo da pobedi ni Brajton na svom terenu.

Sve je počelo jako lepo za tim Dejvida Mojesa, Suček je iskoristio asistenciju Fornalsa već u petom minutu za 1:0.

Antonio je u 49. pogodio, ali je VAR signalizirao prekršaj i pogodak je poništen. Brajton je uspeo da izjednači u poslednjim minutima, Mopaj je iskoristio asistenciju Lamptija i pogodio za 1:1.

Vulvsi su propustili lepu priliku da osvoje bodove na svom terenu protiv Barnlija.

Gosti su bili odmorniji pošto nisu igrali u nedelju zbog snega i loših vremenskih uslova, ali je ekipa Sona Dajša večeras odlučila da se brani i bori za bod.

U tome je uspela, Vulvsi su dominirali, ali su teško dolazili do pravih šansi. Praktično je jedinu pravu imao Adama Traore, ali to je bilo sve, Barnli je osvojio bod.