Trka nikad zanimljivija, AEK i PAO prepisuju jedni od drugih!

Mrtva trka!

EPA/JOSE COELHO

Ko će biti novi šampion Grčke?

Velika je neizvesnost, Panatinaikos i AEK imaju jednak broj bodova, a i danas su prepisali jedni od drugih.

AEK je odigrao samo 0:0 protiv Olimpijakosa na svom terenu, dok je Panatinaikos takođe kao domaćin uspeo da remizira protiv PAOK-a, bilo je 1:1.

PAOK je još jednom dokazao da je verovatno jedini sposoban da postigne gol Panatinaikosu.

PAO je poveo preko Manćinija u 9. minutu utakmice, da bi izjednačio Tomas u 60. minutu za goste.

Ko će biti šampion?

Gleda se, posle broja bodova, međusobni skor, što je jednako kod Panatinaikosa i AEK-a, potom gol-razlika u međusobnim mečevima, a i to je jednako.

Potom se gleda ko je imao bolji plasman u regularnom delu sezone, e tu je PAO bolji, ali ima teži raspored do kraja prvenstva. Gostuju Olimpijakosu i dočekuju Aris, dok AEK ima gostovanje Arisu i meč kod kuće protiv Volosa.