Tuhel potpuno zadovoljan Junajteda: "Dali smo dva gola, po jedan na svakoj strani..."

Autor: Ivan Cvetković
nedelja 28.11.2021.
21:18

Čelsi je prvi na tabeli Premijer lige sa 30 bodova, dok je Junajted, za koji je ceo meč odigrao srpski igrač Nemanja Matić, na osmom mestu sa 18 bodova.

EPA-EFE/Neil Hall

Trener fudbalera Čelsija Tomas Tuhel rekao je večeras da je zadovoljan igrom svog tima, kao i da je njegova ekipa bila agresivnija i dominantnija tokom celog meča sa Mančester junajtedom.

"Potpuno sam zadovoljan igrom. Dominirali smo od prvog minuta, bili agresivni i nijednom nismo prestali sa napadima. Nažalost postigli smo dva gola, po jedan na svakoj strani. Bili smo veoma disciplinovani i oštri. Bili smo dosledni i voleo bih da smo prvi postigli gol", rekao je Tuhel.

Čelsi i Mančester junajted odigrali su večeras u Londonu 1:1, u meču 13. kola Premijer lige.

Gosti su poveli u 50. minutu golom Džejdona Sanča, nakon što je veliku grešku u odbrani napravio Žoržinjo.

Žoržinjo je u 69. minutu sa "bele tačke" doneo bod Čelsiju. Londonski tim je tokom meča uputio 24 udarca u gol, naspram samo tri šuta Junajteda.