nedelja 08.05.2022.
23:25

Brojne kritike upućene su srpskom napadaču.

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

Real je već osvojio i proslavio novu šampionsku titulu, pa je večerašnji derbi protiv Atletika bio prilika da srpski reprezentativac Luka Jović bude starter u Anćelotijevom timu.

Međutim, ta odluka trenera Reala nije se pokazala ispravnom. Srbin je na terenu proveo 60 minuta, bez značajnijeg učinka u napadu, izuzev prilike u finišu prvog poluvremena kada je Oblak zaustavio njegov udarac, a Real je na kraju poražen rezultatom 1:0.

S obzirom da Jović ni večeras nije ispunio njihova očekivanja, navijači Reala su na Tviteru izneli brojne kritike na njegov račun.

U prilogu su neke od njih i kako sada stvari stoje, sve su veće šanse da Jovića od leta gledamo u nekom drugom klubu.