U Hrvatskoj iznenađenje, šampion izgubio na startu sezone!

21:21

Najava zanimljivije sezone?

Beta/AP Photo/Darko Bandic

Veliko iznenađenje na startu šampionata Hrvatske.

Zagrebački Dinamo  već deceniju i po dominira u tamošnjem šampionatu, sa izuzetkom sezone 2016/17 kada je Rijeka osvojila titulu, pa je i u novoj sezoni najveći favorit za osvajanje nove titule.

Međutim, sezona za zagrebačke ''Modre'' nije počela kako se očekivalo. U meču prvog kola HNL-a, Dinamo je večeras na svom terenu poražen od Slaven Belupa rezultatom 2:0.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, a posle pet minuta igre u drugom i velike greške golmana Livakovića, 38-godišnji veteran Krstanović je doveo goste u vođstvo.

Očekivala se reakcija Dinama, trener Krznar je izvršio svih pet izmena, ali umesto izjednačenja, ekipa Slavena stigla je i do drugog gola. Igrao se 84. minut kada je Bogojević savladao Livakovića i postav io konačnih 2:0 za Slaven Belupo.