23:35
Izvor: Beta

Koliko mogu Rimljani do kraja jeseni?

EPA-EFE/GIUSEPPE LAMI

Fudbaler Lacija Felipe Kajsedo rekao je, nakon utakmice sa Zenitom (1:1), da je njegova ekipa večeras dobro regovala i pokazala karakter.

"Ako nastavimo ovako možemo proći grupnu fazu. Večeras smo dobro reagovali. Pokazali smo karakter", rekao je Kajsedo

Fudbaleri Lacija uspeli su danas da osvoje bod na gostovanju ekipi Zenita golom Kajseda u 82. minutu.

"Ekipa je živa, ima odličan duh i mi smo to pokazali
", rekao je vezni igrač Lacija Marko Parolo.

Lacio je u današnjoj utakmici bio oslabljen neigranjem Ćira Imobilea, golmana Tomasa Strakoša i veznog igrača Lukasa Leive.

Sva trojica nisu uspeli da prodju skrining Evropske unije fudbala (UEFA) na korona virus iako su igrali utakmicu za Lacio prethodnog vikenda u domaćem prvenstvu.

"Nedostajali su nam ključni igrači, ali smo ujedinjeni kao grupa. Mogli smo bolje u prvom poluvremenu, ali nismo rizikovali. Znali smo da će biti bolje i da možemo da reagujemo", rekao je Parolo.

Fudbaleri Lacija sledeću utakmicu igraju u nedelju u italijanskom prvenstvu protiv Juventusa na svom terenu, dok u sledećem kolu Lige šampiona 24. novembra dočekuje ekipu Zenita.