Ubedljivi Olimpijakos, gol Ranđelovića, igrao i Čumić, a šta je sa Svetom Markovićem?

sreda 14.07.2021.
22:27

Crveno-beli iz Pireja spremno ulaze u novu sezonu.

EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU

Fudbaleri Olimpijakosa ubedljivo su večeras na svom terenu savladali ekipu Arisa iz Soluna rezultatom 3:0 u generalnoj probi pred start u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Prvi rival Olimpijakosu u novoj sezoni biće Nefči iz Bakua, koji je večeras eliminisao gruzijski Dinamo iz Tbilisija.

Među starterima u ekipi Olimpijakosa večeras se našao srpski internacionalac Lazar Ranđelović, i ne samo to, nego je bivši fudbaler niškog Radničkog u 78. minutu postigao i gol za konačnih 3:0. Prethodno su tokom prvog poluvremena prva dva gola za crveno-bele postigli Kamara u 37. i M'Vila u 42. minutu.

Odmah posle postignutog gola, Ranđelović je zamenjen, a umesto njega u igru je ušao još jedan srpski fudbaler Nikola Čumić koji je prošlu sezonu proveo na pozajmici u španskom Sportingu iz Hihona. Za razliku od njih dvojice, večeras u sastavu nije bilo povratnika iz Partizana, štopera Svetozara Markovića.