ponedeljak 13.05.2024.
20:25

Srbin bacio Fabija Kanavara u trans.

Giovanni Evangelista/LaPresse via AP

Fudbaleri Udinezea savladali su kao gosti ekipu Lećea rezultatom 2:0 u okviru 36. kola italijanske Serije A.

Puleni Fabija Kanavara ostvarili su veoma bitnu pobedu u borbi za opstanak, pa su "zebrete" večeras izašle iz zone ispadanja, zahvaljujući i reprezentativcu Srbije Lazaru Samardžiću.

Ofanzivni fudbaler postigao je drugi gol za svoju ekipu u 85. minutu kada je iskoristio tromost odbrane domaćih i sigurnim udarcem zatresao mrežu nemoćnog Falkonea što je Kanavaro burno proslavio sa ekipom.

Udineze je do vođstva stigao tokom prvog poluvremena, odličan centaršut Pajera iskoristio je Lorenco Luka koji je glavom postigao gol u 36. minutu utakmice.

Tim iz Udina nalazi se na 15. poziciji na tabeli Serije A sa 33 boda, jednim više od Empolija koji je u zoni ispadanja, dok je Leće 13. sa 37 bodova.