Umar Sadik zadivio Špance! Kakvi komplimenti posle novog gola!

subota 27.02.2021.
20:15

Očarani su njegovim igrama.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Posle dva vezana poraza, Almerija ponovo pobeđuje u španskoj Segundi i nastavlja da grabi ka plasmanu u elitu.

U utakmici 27. kola, Almerija je večeras na svom terenu savladalao Ligo sa 4:1, a Umar Sadik je bio strelac prvog gola u 11. minutu, pošto prethodno nije bio precizan sa bele tačke.

Bio je to njegov trinaesti gol u Segundi ove sezone, a u drugom poluvremenu bio je i asistent Korpasu, koji je večeras postigao dva gola.

A kakav utisak je Sadik ostavio na ljubitelje fudbala u Španiji, pokazuju i večerašnji najnoviji komentari na Tviteru. Izdvojili smo nekoliko...