nedelja 12.02.2023.
23:32

Reprezentativac Srbije odlučio pitanje pobednika.

EPA-EFE/HUGO DELGADO

Fudbaleri Brage savladali su večeras kao gosti ekipu Maritima rezultatom 2:1 u okviru 20. kola portugalske Primeire.

Meč je obeležio, između ostalih, i reprezentativac Srbije Uroš Račić.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde bio je strelac drugog gola u preokretu svoje ekipe u Funšalu, rodnom gradu Kristijana Ronalda.

Posle igranja rukom u kaznenom prostoru, sudija Košta dosudio je penal u poslednjim trenucima prvog poluvremena, a odgovornost na sebe preuzeo je upravo Račić.

On je preciznim udarcem "sa kreča" zatresao mrežu Maritima i tako praktično rešio pitanje pobednika.

Braga je ovom pobedom osvojila svoj 46. bod i nalazi se na trećoj poziciji Primeire, dok je Maritimo pretposlednji sa 13.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.