Uroš umesto Uroša? Nikakav problem, Milovanović sa dva gola srušio Numansiju, Đurđević pocrveneo!

sreda 21.12.2022.
21:33

Odlična partija bivšeg fudbalera Radnika iz Surdulice.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Nekadašnji fudbaler Radnika iz Surdulice Uroš Milovanović (22) se od početka sezone nije naigrao u Sportingu iz Hihona, ali večeras je pokazao da bi na njega trener Abelardo mogao da računa mnogo ozbiljnije u nastavku sezone.

Srpski napadač postigao je dva gola u pobedi svog tima nad Numansijom rezultatom 3:0 u trećem kolu španskog Kupa kralja.

Milovanović je prvi gol postigao već u sedmom minutu kada je lepo okrenuo čuvara i zatresao mrežu nemoćnog čuvara, da bi dva minuta kasnije iskoristio svoj napadački instinkt i našao se na pravom mestu u pravo vreme postigavši drugi pogodak.

Milovanoviću su to bili prvi golovi u dresu Sportinga, a njega je u 69. minutu zamenio standardni napadač i bivši fudbaler Partizana Uroš Đurđević.

On se, pak, nije proslavio pošto je u 75. minutu zaradio drugi žuti karton i isključenje.