Uspešan debi Rajkovića, Musa Dijabi presudio Interu, pa imao konflikt sa njegovim navijačima, Blan sprečio veću frku

23:40

Odigrao je odličan meč.

EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Klubovi iz Liga petice se uveliko spremaju za novu sezonu, a danas je Inter u sklopu priprema odmerio snage sa ekipom saudijskog Al Itihada.

Meč je odigran u Monci, a Al Itihad je slavio sa 2:0 na debiju našeg reprezentativnog golmana Predraga Rajkovića.

Napad saudijskog tima je predvodio Karim Benzema, ali je glavna uloga pripala Musi Dijabiju, strelcu oba gola za pobedničku ekipu.

Dijabi je udarcem sa ivice peterca, iskosa sa leve strane na asistenciju Oara u 25. minutu doveo Al Itihad u vođstvo, a konačnih 2:0 postavio je početkom drugog poluvremena.

Zamenio ga je Žota u 70. minutu, a prilikom izlaska sa terena, Dijabi je gestikulirao ka navijačima Intera zbog njihovih uvredljivih skandiranja. Morao je i trener Loran Blan da reaguje i smiri svog igrača, a kako je to izgledalo, pogledajte OVDE.