Ustremio se na Mesija, pa ga izneli sa terena!
Čitavim tokom meča osećala se velika tenzija na tribinama, a onda se na trenutak to prenelo i na teren.
Povezane vesti
Savo Milošević predstavljen u Želji: "Čast da budem u klubu za koji navijam od detinjstva!"
Mehdi Taremi i laži koje kruže internetom: "Pokažite poštovanje!"
Skandal - Dali mu bogatstvo posle osvajanja Kopa libertadores da bi ga otpustili zbog besmislenog trofeja
Volosov odgovor Nikoliću: "Ako je neko pretrpeo nepravdu, to smo mi"
Više od same utakmice koja je završena bez golova, 0:0, večeras se o duelu Marseja i Pari Sen Žermena na ''Velodromu'' priča o incidentima koji su se dešavali tokom meča.
Od bacanja topovskih udara, bakljade na tribinama, gađanja Nejmara dok je izvodio korner, do iznenadnog upada jednog navijača domaćeg tima koji se sredinom drugog poluvremena ustremio ka Leu Mesiju koji je vodio jedan obećavajući napad PSŽ-a u tim trenucima.
Taj čovek je umakao brojnim pripadnicima obezbeđenja, dotrčao je Mesiju s leđa, a kada ga je fudbaler PSŽ-a primetio, prekinuo je akciju i sačekao da svoju akciju započnu redari koji su brzo opkolili nepoznatog ''padobranca'', a on je imao nešto da poruči Mesiju.
Na kraju su ga izneli sa terena.
Beta/AP Photo/Daniel Cole*
Beta/AP Photo/Daniel Cole*

0 Komentara