Uzalud Sadikovi golovi, Almerija razočarala!

subota 12.03.2022.
21:32

Partizan čeka novac od plasmana Almerije u Primeru, ali nakon ovog remija ne drže stvari u svojim rukama.

EPA/ANGELO CARCONI

Almerija je danas imala posla sa ekipom Luga i nije pobedila.

Bilo je 3:3, Almerija je tri puta vodila, ali uzalud, gosti su sva tri puta uspeli da sustignu rezultat i da se vrate kući neporaženi.

Najbolji igrač prethodnog meseca u Segundi, Umar Sadik, doveo je svoju ekipu do vođstva u 13. minutu utakmice, da bi Sančez izjednačio u 37. minutu meča. Sadik je povisio na 2:1 u 49. minutu, ali je Lugo stigao do novog izjednačenja u 66. minutu kada je Klaverija pogodio mrežu.

Isti igrač (Klaverija) je postigao autogol za 3:2 u korist Almerije, ali je Lugo stigao do izjednačenja u 80. minutu za konačnih 3:3.

Srđan Babić danas svih 90 minuta na terenu.

Podsetimo, u slučaju ulaska Almerije u Primeru ekipa Partizana dobija tri miliona evra.