Užasan dan za Siti - Poraz od Brajtona, pa dvomesečna pauza za veliko pojačanje
Nova "glavobolja" za Pepa Gvardiolu.
Povezane vesti
Nadahnuti afrički šampion Dijara i "projektil" Talbija i pogurali Sanderlend u borbu za Evropu, a Barnli prema ambisu
Slaven Bilić obara sve rekorde gledanosti, a za to vreme ga zove Engleska!
Rodri kakvog do sada nismo videli!
Ono kada Arsenal slavi nestvarni povratak Totenhema i Solankeove bravure, ovakav Siti nije kalibar za titulu!
Fudbaler Mančester sitija Rajan Šerki pauziraće oko dva meseca zbog povrede, saopštio je menadžer te ekipe Pep Gvardiola.
Njega će u reprezentaciji Francuske, u mečevima kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, zameniti napadač Liverpula Ugo Ekitike.
U trenutku kada je Gvardiola govorio o težini povrede, Fudbalski savez Francuske potvrdio je da je ofanzivni vezista pokidao levi kvadriceps i da će propustiti predstojeće kvalifikacione mečeve za Mundijal protiv Ukrajine i Islanda.
Šerki, koji je ovog leta stigao u Siti iz Liona, povredio se na treningu i nije danas nastupio u porazu svog tima od Brajtona sa 2:1 u trećem kolu Premijer lige.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara