nedelja 16.04.2023.
19:52

Nisu pomogli ni reprezentativci Srbije.

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Fudbaleri Sasuola napravili su iznenađenje pošto su na domaćem terenu savladali ekipu Juventusa rezultatom 1:0 u okviru 30. kola italijanske Serije A.

Posle ne preterano uzbudljivog prvog poluvremena, čitavu akciju videli smo u nastavku utakmice.

Prvi je zapretio Defrel kada je zablistao Perin koji je uspeo da odbrani udarac glavom, a to kao da je najavilo ono što će se dogoditi u 64. minutu.

Posle kornera sa desne strane, lošu reakciju Fađolija iskoristio je Gregoar Defrel da preciznim udarcem sa desetak metara dovede svoj tim u vođstvo.

Nedugo zatim iz igre je izašao srpski reprezentativac Filip Kostić, odličnu priliku propustio je Gati kojem je udarac glavom uspeo da "skine" odlični Konsilji.

Izdržao je Sasuolo sve jalove napade Juventusa, Dušan Vlahović praktično da nije ni došao u situaciju da zapreti, pa je domaćin tako zauzeo 10. poziciju u Seriji A sa 40 bodova.