Valensija je ukleta, Malaga u poslednjoj sekundi uzela bodove!

nedelja 04.12.2016.
22:36

Tim Valensije nije uspeo da pobedi na sedmom uzastpnom meču u Primeri.

Beta/AP Photo/Miguel Morenatti

Fudbaleri Valensije i Malage remizirali su rezultatom 2:2 (2:1) u 14. kolu Lige Primere.

Tim Ćezarea Prandelija opet nije uspeo da zabeleži pobedu na domaćem terenu, od poslednje još od 21. septembra kada je Valensija savladala Alaves.

Takođe, Valensija je poslednji put slavila još od 16. oktobra na gostovanju u Hihonu kada je bilo 2:1.

Nije dobro počelo po domaće ni na ovom meču, pošto je Fornals već u trećem minutu maestralnim volej udarcem pogodio sam ćošak za 0:1.

Ipak, Valensija se vrlo brzo vratila u meč pošto je već u sedmom minutu Rodrigo iskoristio centaršut Pareha iz slobodnog udarca i glavom izjednačio na 1:1.

U 34. minutu, Medran se našao na pravom mestu u šesnaestercu i preciznim udarcem doneo prednost Valensiji.

U drugom delu igre, obe ekipe su imale svoje šanse, ali su mreže ostale netaknute sve do nadoknade vremena, a tada je Fornals svojim drugim golom sa 15 metara probušio mrežu za konačnih 2:2.