subota 25.02.2023.
22:58

Pobeda "Slepih miševa", prva ove godine.

EPA-EFE/KAI FORSTERLING

Valensija je uspela da slavi protiv Real Sosijedada, u utakmici koja je bila izuzetno bitna i jednima i drugima, "Slepim miševima" u borbi za opstanak, Sosijedadu u borbi za Ligu šampiona.

Bilo je 1:0 (1:0), ponajviše zahvaljujući golmanu Mamardašviliju.

Jedini gol smo videli u 40. minutu utakmice, postigao ga je Zubeldia, bio je to autogol posle odlične akcije i kontre domaćina. Sosijedad je propustio par dobrih šansi, uvek je golman Valensije izlazio kao pobednik.

Već početkom drugog poluvremena sudija pokazuje na belu tačku, Valensija je mogla da ima priliku za 2:0 posle faula Aleksa Sole, ali je VAR preinačio odluku.

Napadao je Sosijedad i napadao, ali je i Valensija imala dobre šanse, novu nije iskoristio Lino kada je pogodio stativu.

Uglavnom, Valensija je pobegla iz zone ispadanja, pobedila je prvi put u 2023. godini.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.