subota 17.10.2020.
13:54

Ponovo će se pričati o jednoj situaciji.

Everton je ugostio Liverpul i od samog početka je vrlouzbudljivo.

Posle samo tri minuta igre, Roberton je maestralno proigrao Manea, koji je zategao pod prečku za 0:1.

Ipak, trenutak o kom će se pričati, dogodio se posle samo nekoliko minuta. Van Dajk se našao u šansi iz drugog plana, Pikford mu je uleteo i povredio, usput, ovo bi bio i crveni karton, ali je VAR pokazao ofsajd poziciju.

Usledile su linije, geometrija, teško je moglo da se vidi koliko je Van Dajk bio u ofsajdu, ali su tako procenile sudije na terenu i u sobi.

Van Dajk je morao da izađe u 11. minutu, zamenio ga je Džo Gomez, ubrzo je Everton izjednačio, pošto je Rodrigez iz kornera pogodio Majkla Kina u trepavicu.

Sami procenite da li je ovo bilo regularno ili ne... video jeOVDE.