Važno je biti iz Mančestera, Pogbina simultanka na Stamfordu! (POLUVREME)

ponedeljak 18.02.2019.
21:24

Ekipa Mauricija Sarija u ogromnom problemu.

EPA-EFE/Nigel Roddis

Na poluvremenu utakmice osmine finala između Čelsija i Mančester junajteda, gosti na Stamford bridžu vode sa 2:0.

"Plavci" su u prvih 45 minuta imali blagu terensku inicijativu, a prvi su i pripretili preko Pedra, a potom i Azara.

Usledio je zatim pokušaj Erere, pa je Iguain na drugoj strani bio opasan po gol Junajteda, ali bez konkretnog učinka.

Čelsi je ponovo pokušavao da nametne svoj ritam, ali sve je palo u vodu u 45. minutu kada je Pol Pogba golom krunisao akciju koju je sam započeo.

Pred domaćim fudbalerima je veoma težak zadatak u drugom poluvremenu.