petak 29.11.2019.
22:41

Srpski fudbaler nastavlja da briljira.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Fulam je upisao novu pobedu u Čempionšipu u duelu nekadašnjih premijerligaških timova. Ekipa za koju nastupa naš Aleksandar Mitrović je danas savladala Svonsi u gostima sa 1:2 zahvaljujući srpskom reprezentativcu.

Aleksandar Mitrović je sa dva gola uspeo da dovede ekipu Fulama u prednost od 0:2 već nakon prvog poluvremena.

Srbin je prvo u 22. minutu iskoristio odbitak nakon prečke koju je pogodio Kamara, da bi u 43. minutu u situaciji 1 na 1 sa golmanom lako savladao svog protivnika.

Ipak, u nastavku se domaćin nije predavao, i na kraju je uspeo da postigne gol preko Bajersa.

Međutim, to je bilo sve od Svonsija danas, Fulam je izašao kao pobednik, a Aleksandar Mitrović kao heroj.