15:40

''Fenjeraš'' im ''otkinuo'' dva boda.

Epa/Helmut Fohringer

U saudijskoj Premijer ligi koja sada izaziva planetarnu pažnju posle transfera Kristijana Ronalda u Al Nasr ovog vikenda igra se 12. kolo, a ''srpska'' Al Fejha danas nije uspela da ostvari očekivanu pobedu.

Ekipa Vuka Rašovića, čiji su članovi i bivši golman Partizana Vladimir Stojković i bivši napadač Crvene zvezde Milan Pavkov, danas je dočekala poslednjeplasirani Al Batin koji je u prethodnih 11 kola osvojio samo jedan bod.

Stojkovića danas nije bilo u sastavu Al Fejhe i to su gosti umeli da iskoriste, postigli su dva gola i izborili remi rezultatom 2:2.

Al Fejha je dva puta vodila golovima Paulinja, Al Šamari je u 22. minutu izjednačio na 1:1, a konačnih 2:2 postavio je Roa u 82. minutu meča.

Milan Pavkov u domaćem timu nije bio u startnoj postavi, dobio je priliku tek kada su gosti izjednačili na 2:2, ali za nešto više od pet minuta nije mogao previše da uradi.

Al Fejha je posle današnjeg remija na 13. mestu sa 12 osvojenih bodova i nalazi se odmah iznad zone ispadanja.