Veliki povratak Stivena Džerarda u igri?
Reprezentativna pauza je prilika za dogovor.

Povezane vesti
Nova briga za Slota, Liverpul oslabljen u finalu Liga kupa
Šator ili stadion? Old Traford odlazi u istoriju, Junajted dobija novi dom od 100.000 ljudi!
Retklifove strelice ka svlačionici, ko je preplaćen, a ko nedovoljno dobar za Junajted?
Njukasl slavi svog Bruna, a Englezi najluđu borbu za Evropu, šest klubova u šest bodova!
Nekadašnji kapiten Liverpula Stiven Džerard mogao bi da se vrati u Premijer ligu pošto Aston Vila razmatra mogućnost da ga angažuje nakon smene Dina Smita, prenosi britanski Telegraf.
Džerard je već više od tri godine na klupi Glazgov Rendžersa i dovoljno je sazreo kao trener da vodi jedan premijerligaški tim.
Vila nakon pet uzastopnih poraza i straha da ne sklizne u zonu ispadanja nema mnogo izbora, već mora da zagrize na krupno i potpuni reset.
Džerard se čini kao dobar izbor, a predstojeća reprezentativna pauza mogla bi da se iskoristi za njegovo imenovanje.
Prvi meč u nastavku sezone protiv Brajtona na svom "Vila parku", što je potencijalna prilika da ponovo vidimo Džerarda u Premijer ligi.
Podsetimo, danas je na mesto trenera Đenove imenovan Andrej Ševčenko, pa bi Džerard mogao da naglasi novi trend u evropskom fudbalu.
0 Komentara