Veliki preokret Fenerbahčea, nastavlja se trka sa Galatom!

nedelja 14.04.2024.
21:45

Nisu odustali.

Twitter/@Fenerbahce_EN

Fudbaleri Fenerbahčea su kao gosti savladali ekipu Karagumruka sa 2:1 u meču 32. kola turske Super lige.

Fener je do važne pobede u borbi za titulu sa Galatasarajom stigao nakon preokreta.

Poveli su domaći u sudijskoj nadoknadi prvog dela golom napadača Džana Kelesa, ali se Fener nije predao.

Fener je stigao do izjednačenje posle četiri minuta igre u nastavku, asistenciju Freda u gol je pretvorio iskusni napadač Edin Džeko.

Osam minuta kasnije gosti su došli do potpunog preokreta, nakon što je iz penala zatresao mrežu Miši Bačuaji.

Poslednjih 15 minuta Fener je igrao sa igračem više, jer je isključen igrač domaćih Rajan Mendes.

Fener je trenutno lider na tabeli sa 85 bodova, jedan više od Galatasaraja, koji ima utakmicu manje od velikog rivala iz Istanbula.

Kapiten Fenera Dušan Tadić odigrao je čitav meč za pobednički tim, ali je ostao bez konkretnog učinka.