Veliki udarac za Đironu, zbog četiri utakmice kazne bez stuba odbrane!
Iskusni fudbaler moraće na "hlađenje".
Povezane vesti
Espanjolova bajka traje - Dmitrović i saigrači pokorili Baskiju!
Barsa i Real u kontra smeru u odnosu na kraj 2024, da li Alonso može da uradi ono što je Flik protiv Karla Anćelotija?
Ko je (naj)bolji - Haland, Embape ili Kejn?
Predrag Mijatović savetuje: "Nismo deca, klub uvek mora biti na prvom mestu"
Fudbaler Đirone David Lopes suspendovan je na četiri utakmice zbog komentara na račun sudije pre dva meseca, saopštio je danas Fudbalski savez Španije.
Lopes je 22. oktobra, posle pobede svog tima protiv Almerije u Primeri (5:2) u televizijskom intervjuu rekao da sudija Migel Anhel Ortis Arijas nije poštovao njegov tim i da im je čak uputio uvrede.
On se kasnije izvinio i rekao da žali zbog svog komentara, ali je Fudbalski savez Španije ipak odlučio da ga kazni.
On će tako propustiti sledeće prvenstvene utakmice protiv Almerije i Sevilje, kao i osminu finala Kupa kralja protiv Rajo Valjekana i eventualnu utakmicu četvrtfinala Kupa ili još jednu u Primeri.
Đirona ima rok od deset dana da se žali na suspenziju.
Posle 19 odigranih kola u španskom šampionatu, Đirona je izjednačena na vrhu tabele sa Real Madridom sa 48 bodova.

0 Komentara