Vidić načeo Romu, Inter slavio u Filadelfiji

Autor: Boris Jovanović
subota 02.08.2014.
20:57

U prijateljskom utakmici, Inter dobio Rimljane na "Ginis kupu" sa 2:0, strelac prvog gola za "crno-plave" Nemanja Vidić.

Beta/AP Photo/Rich Schultz

Inter je zaslužio trijumf, odigrali su čvrsto, u odbrani predvođeni Vidićem uglavnom bez problema izlazili na kraj sa rivalom, a naš internacionalac je u finišu prvog poluvremena glavom nakon centarušuta Dodoa matirao Skorupskog i načeo rivala.

U nastavku se Destro obrukao, imao veliku šansu za izjednačenje, a tačku na konačan rezultat stavio je Nagatomo sredinom drugog dela. Astori nije dobro intervenisao, Japanac je na pravom mestu, Inter je stigao do trijumfa i sada ima 6 bodova.

Čekaće ishod meča između Junajteda i Reala, ako "Đavoli" dobiju plasiraće se u finale.

Za Inter je vrlo dobro igrao i Zdravko Kuzmanović, u ekipi Rome je meč počeo Ljajić.