sreda 20.04.2022.
21:53

Sjajno veče španskog napadača.

EPA-EFE/Salvador Sas

Fudbaleri Hetafea odigrali su odličnu utakmicu na gostovanju Selti u Vigu i slavili 2:0 zahvaljujući golovima Borhe Majorala u meču 33. kola La lige.

Domaćin iz Viga je proteklog vikenda prekinuo seriju poraža velikom pobedom protiv Atletika u Bilbau, ali su samo tri dana kasnije poklekli na svom terenu protiv tima koji je prethodno vezao dva poraza.

Hetafe je do vođstva stigao u 23. minutu, a isti fudbaler je u 52. minutu postavio konačnih 2:0 omogućivši svom timu da pobegne plus pet od zone ispadanja.

Pobeda tima iz predgrađa Madrida mogla je da bude još ubedljivija, ali je u 69. minutu poništen gol Unalu zbog ofsajda.

Selta je uprkos trećem porazu u poslednja četiri kola ostala na 11. mestu, ali uz bojazan da padne na poziciju niže ukoliko Espanjol u četvrtak savlada Rajo Valjekano.