Vila ni sa igračem više ne može da pobedi u gostima

nedelja 02.10.2022.
19:40

Lidsu slađi bod.

EPA-EFE/MARTIN DIVISEK

Fudbaleri Lidsa i Aston Vile remizirali su rezultatom 0:0 u osmom kolu Premijer lige.

Iako je ovo tek prvi osvojeni bod za Aston Vilu van Birmingema, ovo im je bila idealna prilika za prvu pobedu, jer je Lids skoro čitavo drugo poluvreme igrao sa igračem manje.

Kolumbijac Luis Sinistera je zbog gluposti dobio drugi žuti karton i direktno isključenje. Prvo je dobio javnu opomenu zbog starta u prvom poluvremenu, a onda je u 49. minutu izblokirao prekid na polovini terena, odnosno, nije se udaljio na adekvatnu razdaljinu sa koje je pružio nogu i napravio glupost za drugi žuti karton.

Vila je nastavila da dominira, Oli Votkins je imao dve stopostotne šanse, ali nije uspeo da postigne pogodak.

Lids je svakako na kraju mogao da bude srećniji ovim bodom, jer je ostao 12. sa devet bodova i ima jedan više od Vile.