20:38

Viljareal i dalje loš.

EPA-EFE/Kiko Huesca

Fudbaleri Viljareala i Alavesa remizirali su rezultatom 1:1 u 10. kolu La Lige.

Viljareal je nastavio niz očajnih rezultata ove sezone i danas nije zaslužio da dođe do pobede.

Alaves je poveo u 48. minutu kada je na pravom mestu bio Samu.

Viljareal je nastavio da napada, neposredno pre gola Serlot je propustio dobru šansu. Potom je u 53. minutu Komesana pogodio, ali je Hil Mansao poništio pogodak zbog faula.

Desetak minuta kasnije VAR je pomogao Mansanu, penal za Viljareal zbog ruke Sedlara, a precizan je bio Đerar Moreno za 1:1.

Alaves je u 72. minutu mogao opet da povede, Luis Rioha je iz slobodnjaka bio zamalo neprecizan, da bi u 85. Gorosabel imao novu priliku za goste.

Viljareal je u finišu krenuo na sve ili ništa, ali to su bili uglavnom jalovi napadi, pa promene rezultata nije bilo.

Viljareal i Alaves su ostali sa istim brojem bodova - devet i dele od 13. do 16. mesta sa Seviljom i Kadizom.