nedelja 10.09.2017.
23:48

Goleada na Madrigalu.

Beta/AP Photo/Miguel Morenatti

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom stadionu ekipu Betisa rezultatom 3:1 (1:1) u trećem kolu Lige Primere.

Betis je bolje otvorio meč i zasluženo poveo golom Pedra Leona koji je u 11. minutu iskoristio odličan centaršut Hoakina i glavom pogodio za 0:1.

Domaći su uspeli da izjednače preko Karlosa Bake u 32. minutu, pošto je golman Adan napravio kardinalnu grešku, izgubio loptu, a napadač Viljareala ga je lako prešao i pogodio za 1:1.

U drugom poluvremenu, bivši igrač Barselone Kristijan Teljo bio je potpuni tragičar, prvo je imao stopostotnu šansu u situaciji jedan na jedan, a potom je u narednom napadu izgubio loptu i u istoj akciji, Kastiljeho je pogodio za 2:1 i preokret Viljareala.

Taj pogodak je slomio Andalužane, a u finišu je Unal u 77. minutu postavio konačnih 3:1.